ODZYSKIWANIE DANYCH DĄBROWA GÓRNICZA

Niespodziewana utrata danych to ogromny problem zarówno dla instytucji, przedsiębiorstwa, czy zwykłego człowieka, dla którego dane zawarte na jego komputerze są wyjątkowe i bezcenne.

Mogą to być dane ważne dla Państwa firmy, których utrata grozi poważnymi stratami finansowymi lub komplikacjami administracyjnymi.
Mogą to być zdjęcia z niezapomnianych wakacji, ale może to być również praca dyplomowa, która wymagała wiele pracy.

Jeśli więc stanęliście Państwo przed tym przerażającym faktem, że oto owoc waszego wysiłku właśnie zniknął w cyberprzestrzeni…

Skontaktuj się z nami, pomożemy rozwiązać ten problem. Zadzwoń 32 261 81 16 lub 501 090 682

lub przyjdź do naszego serwisu komputerowego, który znajduje się w centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. 3 Maja 16.

Jesteśmy partnerem firmy Kroll Ontrack - który jest niekwestionowanym światowym liderem branży odzyskiwania danych i analizy dowodów elektronicznych. Szeroka gama zaawansowanych technologicznie rozwiązań, najlepsi specjaliści, jak również laboratoria na całym świecie sprawiają, że oferowane usługi są najwyższej jakości, a dane odzyskiwane są najszybciej jak kto możliwe, w najwygodniejszy dla Klienta sposób.

Gwarantujemy 100 procentową poufność i bezpieczeństwo powierzonych nam danych. Po ich odzyskaniu przechowujemy kopię bezpieczeństwa przez 30 dni. Odzyskane dane dostarczymy na dowolnym nośniku.